Wyciszenie kabiny campera 0
Wyciszenie kabiny campera

Spędzanie wolnego czasu i podróżowanie kamperami zyskuje coraz to większą popularność oraz coraz więcej osób pragnie jak najlepiej dopracować swoje pojazdy pod kątem przebudowy w “mobilne mieszkanie”. Kolejne osoby sięgają po izolacje kamperów. W niniejszym artykule postaramy się przybliżyć proces izolacji akustycznej kabiny.

czytaj całość »
Jak wygłuszyć rurę? 0
Jak wygłuszyć rurę?

Zobacz, jak najprościej i najskuteczniej wygłuszyć rury w swoim domu lub mieszkaniu. Dwie proste metody, które sprawią, że odgłos płynącej wody zniknie oraz odgłosy uderzeniowe zniknął.

czytaj całość »
Jak skutecznie i tanio wyciszyć zmywarkę? 0
Jak skutecznie i tanio wyciszyć zmywarkę?

Na co dzień spotykamy się z wyciszaniem różnych przedmiotów, które chcemy wyizolować od dźwięku i zmniejszyć ich głośność. Często doradzamy w temacie wygłuszania pralki, jednak jest jeszcze jeden, mniej popularny sprzęt AGD, który można skutecznie i tanio wygłuszyć - zmywarka.

czytaj całość »
Jaki wałek wybrać do montażu mat butylowych? 0
Jaki wałek wybrać do montażu mat butylowych?

Określenie pracy do wykonania, pozwoli dobrać odpowiednią rolkę dociskową. Czy będziemy montować matę butylową tylko pod maskę, czy może to będzie większy zakres prac np. drzwi + bagażnik. Każdą pracę związaną z rozwałkowaniem maty możemy wykonać poszczególną rolką dociskową.

czytaj całość »

MASZ PYTANIA? DORADZAMY:

Telefon: 507 465 105 I Email: info@bitmat.pl

Pon-Pt 9.00-17.00

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium